Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o nowej KIA Niro?

Możesz zostawić nam swoje dane, aby otrzymywać aktualności dotyczące produktów, nowych ofert czy wiadomości ze świata Kia.

Czy posiadasz samochód Kia?

Wybierz nazwę modelu z listy

Administratorem danych osobowych jest Kia Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 02-819, przy ul. Puławskiej 366 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000018778.

Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a;b;c;d;e z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Dane osobowe gromadzone w celu przekazywania ofert handlowych za pośrednictwem drogi elektronicznej i/lub za pomocą połączeń telefonicznych przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (UŚUDE) i/lub w związku z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (PT). Dane podane w tych celach będą przetwarzane do czasu cofnięcia wyrażonej zgody.

Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.

Podanie danych jest całkowicie dobrowolne,
Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Również do sprzeciwu wobec profilowania w myśl Art. 21 RODO

Wycofanie zgody lub sprzeciw wobec profilowania następuję poprzez wysłanie maila na adres: abi@kiamotors.pl lub wysłanie listu na adres: Kia Polska Sp. z o.o. ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

Inspektorem Ochrony Danych w Kia Polska jest Pan Maciej Wara-Wąsowski.
Email: iod@kiapolska.com.pl

Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r